Металопластикове вікно

Сучасні металопластикові вікна поступово займають на ринку нішу, зайняту традиційними дерев’яними конструкціями. Доступна ціна, хороші теплоізоляційні показники і просте обслуговування встановлених конструкцій — саме те поєднання, яке стимулює клієнтів надавати перевагу замовленню виробів з полівінілхлориду (ПВХ). Для монтажу в квартирі або приватному будинку у нас ви можете купити пластикові вікна за доступною ціною. Конструкції з великим розміром і більшою міцністю підійдуть для скління комерційних або громадських будівель.

Для виробництва сучасних віконних конструкцій використовується армований металевим підсилювачем ПВХ-профіль. На виробництві екструдують кілька серій віконних профілів, які відрізняються за дизайном, експлуатаційними характеристиками і вартістю. Після багаторічного досвіду роботи з профільними системами скління, ми з упевненістю можемо рекомендувати своїм замовникам, вже перевіреного роками експлуатації, виробника віконних систем з урахуванням ціна-якість продукції - профілі марки WDS (ВДС) від компанії МІРОПЛАСТ.
Великий вибір профілів (асортиментна лінійка включає кілька принципово різних позицій) полегшує комплектацію виробів з відмінностями в функціоналі і вартості. Купити пластикові вікна клієнт може при невеликих витратах — ціна на пластиковий профіль цієї марки цілком доступна.

Тому, вибираючи нас та профільні системи WDS, ваші можливості будуть обмежені лише одним - вашою фантазією!

Консультация, замер, монтаж, сервисное обслуживание


Переваги вікон, виготовлених на базі профілю WDS

temp
Енергоефективність

Стабільна багатокамерна система з чудовими ізолюючими характеристиками. Профілі WDS відрізняються низькою теплопровідністю. При правильному виборі скління, якісному монтажі і регулюванні фурнітури, замовлення і встановлення конструкцій на основі цих систем підвищує ефективність енергозбереження.

window
Дизайн і довговічність

Захист вікна від впливу ультрафіолетового випромінювання (під дією прямих сонячних променів) дозволяє пластику зберігати первинний колір і текстуру ПВХ або ламінування. Завдяки цьому профіль WDS переносить багаторічну експлуатацію без погіршення характеристик і зниження міцності.

sound
Захист від шуму

Шумозахисні склопакети за рахунок застосування скла і дистанційної рамки різної ширини знижують пропускну здатність звуку і гасять як низькочастотні (рух автомобільного потоку і сигнали транспорту), так і високочастотні шуми (будівельно-дорожні роботи, голоси, які звучать через динаміки і т.д.)

tool
Міцність і надійність

Використання спеціальних армуючих підсилювачів забезпечує високу стабільність конструкції. Пластикові вікна цієї марки підходять для монтажу у висотних будинках або для виготовлення виробів з великими габаритами, оскільки добре справляються з експлуатаційними або вітровими навантаженнями.

Профільні віконні системи WDSМеталопластикові вікна WDS 8S


Профіль WDS 8S було розроблено компанією МІРОПЛАСТ для виготовлення вікон з високою енергоефективністю. Вікна з профілю цієї серії відрізняються низькою теплопровідністю, міцністю і естетичним зовнішнім виглядом (білосніжний або ламінований профіль), тому ідеально підходять для установки в приватні будинки і котеджі.


Характеристики металопластикових вікон WDS 8S

Пластиковий профіль серії WDS 8S — шестикамерний (по 6 камер в рамі і стулці), з монтажною шириною 82 мм. Опір теплопередачі профільної системи можна збільшити за рахунок установки енергозберігаючого склопакету. Тому пластикові вікна WDS 8S зберігають значно більше тепла: разом з герметичністю притвору це забезпечує економію на опаленні.


Переваги металопластикових вікон з профілю WDS 8S

За технічними характеристиками і відгуками, WDS 8S – оптимальний варіант для виготовлення вікон, які будуть встановлюватися в приватні будинки і котеджі. Саме в котеджах з якісною теплоізоляцією стін розкривається потенціал цієї профільної системи. Переваги цієї серії пластикового профілю:

 • Енергоефективність. Віконні конструкції з енергозберігаючим склом проводять мінімум тепла, створюючи умови для економії електроенергії. Сонцезахисний або мультифункціональний склопакет також захистить від перегріву в спеку.
 • Надійність. Міцність рам і стулок (разом з посиленим армуванням) захищає їх і від деформації, і від спроб несанкціонованого проникнення. Підвищити рівень безпеки може встановлення міцного скла (триплекс) і монтаж протизламної фурнітури.
 • Звукоізоляція. Товщина і конфігурація профільної системи, використання сколпакетів з мінімальною звукопроникністю, а також герметичність притискання стулки до рами захищають від зовнішнього шуму, створюючи акустичний комфорт.

Зовнішній вигляд вікон WDS 8S

Вікна з пластикового профілю серії WDS 8S встановлюють в приватні будинки і котеджі не тільки через їх характеристик. Стильний зовнішній вигляд — ще одна причина популярності цієї серії:

 • Головний плюс конструкцій — зовнішній вигляд рам і стулок. Заокруглені краї виглядають органічно і поєднуються з різними архітектурними стилями.
 • Навіть в базовому білому кольорі профільна система виглядає ефектно. Білосніжна поверхня не жовтіє, зберігаючи свій відтінок десятиліттями.
 • Для вікон з профільної системи WDS 8S існує безліч варіантів ламінування. Можна купити віконну конструкцію в одному з 37 відтінків декору.

Додатково прикрасити вікно з профілю серії WDS 8S — білого або ламінованого — може декоративний склопакет. При виробництві дизайнерських вікон використовується тоноване або структурне скло.


Від чого залежить ціна на вікна WDS 8S при замовленні?

Перш ніж замовити вікна з пластикового профілю цієї серії, варто розрахувати приблизну вартість конструкції. На ціну будуть впливати не тільки габарити, але і комплектація — у вікно варто встановити ефективний склопакет, що підвищить опір теплопередачі, і фурнітуру, що відповідатиме за герметичність. Виготовлення з ламінованого профілю теж збільшить ціну віконної конструкції — але так вікно буде органічне виглядати в стильному котеджі або класичному заміському будинку.Металопластикові вікна WDS 7S


Компанія МІРОПЛАСТ розробляє і випускає профіль WDS 7S для виробництва металопластикових вікон з високою енергоефективністю. Такі конструкції встановлюють в житлові будинки і квартири, в тому числі реконструйовані за програмою ЄБРР IQ energy.


Характеристики металопластикових вікон WDS 7S

Шестикамерна профільна система WDS 7S (по 6 камер в рамі і стулці) має монтажну ширину 70 мм. Фактичні показники енергоефективності металопластикових вікон з профілю WDS 7S (дані можна детально вивчити на сайті компанії) забезпечують можливість скління житлових об’єктів. Ця профільна система — оптимальне рішення для реконструкції житлових будинків в рамках програми IQ energy, згідно якої умови кредитування компенсують частину ціни.


Переваги металопластикових вікон з профілю WDS 7S

При аналізі металопластикових вікон, у виробництві яких використовувався профіль серії WDS 7S, відгуки власників зачіпають такі аспекти:

 • Енергоефективність. Високі показники опору теплопередачі у цій серії досягаються за рахунок збільшення монтажної ширини рам і стулок, а також оптимальної конфігурації внутрішніх камер.
 • Міцність і надійність. Профіль екструдується з полівінілхлориду на професійному обладнанні, а виробник демонструє високу відповідальність і контролює якість. Використання сучасних технологій забезпечує конструкціям цієї серії необхідну жорсткість навіть при великих габаритах.
 • Помірна ціна. Так, серія WDS 7S — це не найдешевший варіант, і для того, щоб купити вікно, потрібні вкладення. Але фактичні експлуатаційні параметри серії дуже високі, тому придбання окупається за рахунок комфорту і економії на енергоносіях.

Зовнішній вигляд металопластикових вікон з профільної системи WDS 7S

Вікна WDS 7S відрізняються і красивим зовнішнім виглядом. Заокруглені лінії рами, стулки і штапика, що фіксує склопакет, гармонійно поєднуються з інтер’єрними рішеннями. До вибору пігментів виробник підходить з особливою відповідальністю. Використання стійких барвників, професійного обладнання для екструзії і сучасних технологій гарантує збереження білизни профілю. У цехах компанії МІРОПЛАСТ встановлене сучасне обладнання для ламінації профілю. При виробництві вікон застосовується технологія зовнішньої, внутрішньої і двосторонньої ламінації. Палітра, з якою можна ознайомитися на сайті, складається з 37 відтінків, що включають варіанти з кольором і текстурою натурального дерева дорогих порід.


Від чого залежить ціна на вікна WDS 7S при замовленні?

Плануючи придбати вікно з цього профілю, варто вивчити ціни у постачальників і виробників. На ціну металопластикових вікон з профільної системи WDS 7S впливають габарити, конструкція (кількість і конфігурація стулок), а також комплектація— в першу чергу склопакет і фурнітура.Металопластикові вікна WDS 6S


Профіль WDS 6S розроблено компанією МІРОПЛАСТ спеціально для скління житлових будинків і квартир. Для нього характерне оптимальне поєднання привабливого зовнішнього вигляду, теплотехнічних показників (вони відповідають вимогам ДСТУ) і збільшеного світлопропускання. Вікна з профілю WDS 6S відмінно підходять для великих отворів — склопакети зі збільшеною шириною і висотою забезпечують ефективне освітлення, і при цьому запобігають втратам теплової енергії.


Характеристики профілю WDS 6S

Характеристики профілю і його відповідність вимогам ДСТУ дозволяють без обмежень встановлювати металопластикові вікна з WDS 6S в житлові приміщення в Україні. При правильному монтажі і ефективному налаштування фурнітури для щільного притиску це забезпечить збереження тепла навіть в холодну пору року.


Переваги вікон з профільної системи WDS 6S

При оцінці профілю WDS 6S відгуки власників вікон стосуються в першу чергу їх експлуатаційних якостей. Основні переваги:

 • Хороші показники енергоефективності — опір профілю теплопередачі відповідає всім стандартам і вимогам ДСТУ.
 • Зниження теплопровідності за рахунок встановлення широких склопакетів.
 • Хороші механічні характеристики (їх можна поліпшити, поставивши сталеве армування більшої товщини).
 • Підвищене світлопропускання через вікна за рахунок конфігурації рам і стулок.

Крім того, профільна система WDS 6S відрізняється сучасним дизайном. Геометрія наплавів і штапиків забезпечить гармонійне поєднання цього профілю як з класичними, так і з сучасними інтер’єрами.


Зовнішній вигляд вікон з профілю WDS 6S

Дизайнерський потенціал профільної системи WDS 6S не обмежується продуманої геометрією профілю і його окремих елементів. Плюсом буде можливість виготовлення металопластикових вікон з ламінованого профілю WDS 6S. Колекція включає:

 • 8 стандартних відтінків ламінації.
 • Більше 30 варіантів нестандартного декору.

Від чого залежить ціна на вікна WDS 6S?

Популярність профілю WDS 6S пояснюється поєднанням експлуатаційних характеристик, що відповідають вимогам нормативних документів, красивого зовнішнього вигляду і розумної вартості. Ціна вікон з профілю WDS 6S залежить від:

 • Розміру конструкції.
 • Кольору профілю (білий, фарбований в масі або ламінований).
 • Комплектації вікна (склопакет, фурнітура, додаткові елементи).

За умови плавильної комплектації вікно на основі профільної системи WDS 6S буде енергоефективним. При цьому воно забезпечить приріст природного освітлення будинку або квартири.Металопластикові вікна WDS 5S


Широка лінійка профільних систем, що випускаються компанією WDS, включає ПВХ профіль WDS 5S. Хороші експлуатаційні характеристики, ціна і сучасний дизайн дають можливість використовувати профіль при виготовленні конструкцій, призначених для установки в квартири з центральним опаленням, а також для скління балконів.


Характеристики профілю WDS 5S

Профіль WDS 5S – п’ятикамерний, з монтажною шириною 60 мм. Для його виготовлення компанія використовує якісний ПВХ, що володіє високою міцністю і жорсткістю. Характеристики профілю:

 • Показник опору теплопередачі — не менше 0,80–0,87 м2 *с/Вт при використанні енергоефективного склопакету.
 • Максимальна товщина заповнення (склопакет, сендвіч-панель) — 32 мм.

Ця профільна система підійде для скління квартир в багатоквартирних будинках, виготовлення балконних дверей і офісних перегородок. Встановлення вікон на базі серії WDS 5S забезпечує ефективне енергозбереження.


Переваги вікон на основі профілю WDS 5S

При аналізі цієї профільної системи до переліку переваг включають:

 • Доступну вартість.
 • Можливість встановлення енергоефективних склопакетів товщиною до 32 мм.
 • Високу жорсткість, що захищає стулку або двері від деформації і гарантує стабільну роботу фурнітури.
 • Міцність, яка дає можливість виробляти якісні великогабаритні конструкції — вікна з трьома стулками або системи для фасадного скління.
 • Простий догляд за гладкою поверхнею пластикового профілю.

Зовнішній вигляд вікон на базі профільної системи WDS 5S

Ще одна перевага вікон, для виробництва який використовують ПВХ профіль WDS 5S — привабливий зовнішній вигляд. Навіть в базовому варіанті (білий колір) конструкція виглядає акуратно і стильно завдяки продуманій геометрії рам, стулок і шатпиків. Дизайнерський потенціал пластикового профілю WDS 5S може бути розширено за рахунок ламінації. Компанія використовує якісну ламінацію, колір і текстура якої імітують натуральне дерево — доступні 8 стандартних відтінків і набагато більше кольорів під замовлення.


Від чого залежить ціна на вікна з профільної системи WDS 5S

Вартість профілю WDS 5S цілком доступна. Ціна готового виробу залежить від габаритів і конфігурації вікна (кількість стулок, тип відкривання), а також від комплектації 3 склопакета, що відповідає за показники енергозбереження, фурнітури, додаткових компонентів.


Найчастіші питання про металопластикові вікна

1З чого складається пластикове вікно?

Сучасні багатофункціональні вікна — пластикові, дерев’яні або алюмінієві — це системи зі складною структурою. Стандартна ПВХ-конструкція включає:

 • Раму — каркас, призначений для встановлення і фіксації у віконному отворі. Робиться рама з армованого металевими підсилювачами (профіль з оцинкованої сталі) ПВХ профілю.
 • Стулки — їх включають в конструкцію, коли потрібно забезпечити відкривання (при цьому зростає вартість за рахунок зростання складності і витрати матеріалів). Як і рамні частини, їх виробляють з віконного профілю.
 • В глухі частини рами і в стулки вікна встановлюють заповнення — склопакети. Альтернатива традиційному склінню — встановлення непрозорих віконних сендвіч-панелей з високою теплоізоляційної здатністю.
 • За рух стулок вікна, їх відкривання і закривання відповідає фурнітура (комплекс механізмів по периметру вікна, який приводиться в дію ручкою).

Крім основних елементів конструкція вікна включає і додаткові — підвіконня, москітні сітки, водовідливні планки.

2Що впливає на вибір пластикового вікна?

При правильному виборі вся система прослужить довго, і не буде вимагати частого обслуговування. Тому, збираючись замовити пластикові вікна, потрібно звертати увагу не тільки на доступну вартість. Враховують також:

 • Чи потрібна клієнтові ламінація профілю (вона потрібна при монтажі віконних конструкцій на об’єктах, що мають історичну цінність, засклення класичних або дизайнерських інтер’єрів)?
 • В якому саме приміщенні при склінні буде встановлено вікно?
 • Чи є додаткові вимоги — захист від злому, захист від яскравого сонця, шумоізоляція?

На підставі побажань клієнта і перерахованих аргументів формується комплектація вікна з пластикового профілю. Від комплектації залежать як загальна вартість замовлення, так і експлуатаційні якості.

3Від чого залежить вартість металопластикових вікон?

За комплектацією металопластикові вікна можуть сильно відрізнятися — навіть якщо зовні вони досить схожі і мають подібні габарити. Різниця в ціні виробів обумовлена ​​саме такими відмінностями. Загальна вартість (а часто і ціна окремих елементів) залежать від:

 • Розмірів — вони обмежені розмірами отвору, який потрібно склити.
 • Комплектації — профіль (марка профільної системи, конкретна модель / лінійка), склопакет або альтернатива, фурнітура, додаткові елементи.
 • Потреби в проведенні додаткових робіт перед монтажем і після нього — вирівнювання країв отвору, оформлення укосів і т.д.
 • Потребою в застосуванні при монтажі спеціальних матеріалів з високою вартістю (укосні системи, стрічки для монтажу по ДСТУ).
 • Складністю самих робіт по монтажу, обробці отвору, налаштування і регулювання фурнітури.

Також в процесі формування ціни враховуються знижки і акційні пропозиції. Фінальна вартість вікна розраховується для кожного виробу індивідуально.