KS

Алюмінієвий профіль застосовується як напрямні для легких та середніх штор, ідеальний для виробництва вигнутих форм, що дає можливість встановлювати напрямні в арку та еркер.

Виробник Forest (Голландія).

KS - "Клік Система" - використовується без керування, штора переміщається безпосереднім впливом на неї або за допомогою штороводія.


У перекладі "Клік" - клацання. KS - дуже зручна система, що дозволяє замість трудомісткого фіксування деталей просто втискати їх у місце фіксації. Крім того, бігунки в системі KS спеціально пристосовані для клацання у профіль, що дуже зручно при виникненні та необхідності вставки додаткових бігунків при навішуванні штор (гардин).
Пластмасові деталі виготовлені з високоякісних полімерів, що забезпечує їхню високу міцність і надійність, як при монтажі, так і при тривалій експлуатації.
Спеціальне покриття робочої поверхні профілю та бігунків не піддається впливу сонячних променів, теплових потоків та природної вологості приміщення, що гарантує збереження високого коефіцієнта ковзання бігунків та безшумності їхнього руху протягом 20 років.

Навантаження, що рекомендується: до 4 кг на 1 м.п. профілю.

Рекомендована установка кронштейнів: через кожні 60-80 см.

Максимальна довжина профілю KS (в наявності на складі) – довжиною до 7 м.

Мінімальний радіус вигину профілю – 10 см.

Довжина профілю розраховується із кроком 50 см.


Кріплення профілю системи KS "Forest"

Способи кріплення профілю KS до стелі і стін

Із цим товаром також купують: