Вертикальні жалюзі 1

Здавалося б, що може бути простіше і буденніше за вертикальні жалюзі. Практично у всіх офісних, торгових та подібних приміщеннях ми щодня стикаємося з таким бюджетним рішенням сонцезахисту. Чи хотіли б Ви перетворити своє дороге житло на подібний громадський заклад? Звичайно, ні.

Але що робити, якщо у Вас інтер'єр будинку у стилі мінімалізму чи high tech, плюс еркерне скління чи зонування приміщення. Або класичне рішення з арочними та похилими вікнами. Дизайнери та інженери вже вирішили це завдання. Вертикальні жалюзі, завдяки новим технологіям та матеріалам, отримали нове життя.

Матеріали Screen і Novo screen, виконуючи свою тепловідбивну функцію, дають можливість насолоджуватися чудовим видом за вікном. Вертикальний бельгійський пластик дає світло, що розсіює в приміщення, чудово підходить для ванних кімнат і басейнів, а в поєднанні з вуаллю впишеться в будь-яку спальню.

Ламелі із плетеного дерева та рисової соломки елегантно підкреслюють класичний стиль.
З'єднання різних кольорів у кожній ламелі дають грунт для дизайнера у створенні картин з вертикальних жалюзі.

Система Decomatic дозволяє реалізувати практично будь-яку геометричну форму карнизу.
Доповнюючи карниз електромотором, ми отримуємо можливість керувати жалюзі на видаленні, підключати різного виду автоматику та систему «Розумний дім».

Фото вертикальних жалюзі

Із цим товаром також купують: