Москітні сітки

Це аксесуари, які значно підвищують комфортність перебування у приміщенні, де вони встановлені. Запобігаючи доступу комах, москітні сітки захищають вас від їх настирливої присутності і позбавляють необхідності використовувати фумігатори. Очевидно, що людям, які мають алергію на хімічні засоби захисту від комах, без москітних сіток не обійтися. Переважні вони і там, де є маленькі діти.

Набридливість мух або свербіж комарів, що містить спати, а також шар сухих метеликів і мошок на підлозі, який потрібно прибирати вранці - про все це можна забути, якщо на вікнах і дверях кімнати встановлені москітні сітки. Москітні сітки в отворах квартири дозволяють почуватися вільно вдень і спокійно спати вночі, не позбавляючи себе доступу свіжого повітря через відкриті вікна або балконні двері.

Але відчуття комфорту – не єдине, що дають москітні сітки. Встановлені на кухні або в їдальні, а також на вікнах ресторанів і кафе, москітні сітки є важливим засобом гігієни та профілактики інфекцій, що переносяться мухами та іншими комахами, що літають. У місцевості зі спекотним кліматом москітні сітки є справжнім засобом безпеки, тому що перешкоджають проникненню в приміщення отруйних комах, укуси яких можуть бути навіть смертельними, і які удосталь водяться в таких місцях.

Дрібні осередки плетіння та спеціальні ущільнювачі по периметру сучасних москітних сіток виключають доступ до приміщення будь-яких комах, а також вуличного сміття. Не обійтися без москітних сіток і в будівлях, розташованих поблизу пасік.

Москітна сітка - аксесуар, що підвищує якість вашого життя!

Із цим товаром також купують: