Саншілд (Sunshield)

Це голландська система для внутрішнього та зовнішнього сонцезахисту була розроблена ще 2003 року. Ефективний захист від найсильнішої спеки та спеки.

 

Існує два варіанти виконання:


step_1

Стаціонарне

У стаціонарній системі використовуються алюмінієві напрямні з тримачами із високоміцного пластику із заданим кутом нахилу 10, 30, 45 та 60 градусів, на яких кріпляться профілю С100.

 

step_2

Кероване

Керована система складається з 2 і більше напрямних, поворотної осі та полотна. Полотно являє собою ламелі шириною 50 мм (дерево), 50, 80, 89 мм (алюміній) для внутрішніх приміщень та ламелі 74, 138 мм (дерево), 75, 80, 88, 145, 155 мм профільний та екструдований (пресований алюміній) для зовнішніх систем

 

Колірна гама ламелей зі стандартної колекції 50 мм (дерево, алюміній) може бути будь-якою з каталогів RAL (для профільних та екструдованих ламелей). Ламелі полотна Саншілда працюють на розворот, але не збираються разом у пачку. Пристрій системи дозволяє розташовувати цю систему у будь-якій площині, як у вертикальній, так і горизонтальній, а також на будь-якій висоті повторюючи практично будь-які рельєфи та форми будівлі! Оснастивши систему надійним мотором SOMFY та зручним пультом управління, ви зможете захистити сонцевідбиваючим автоматичним щитом до 36 м² (одна система) ваш зимовий сад, спортзал або басейн.

Використання кліматичних датчиків, таймерів або системи «Розумний дім» дозволяє екрану працювати за заданим сценарієм, реагуючи на зміни часу та погодних умов. До того ж, дизайн чітких ліній системи Sunshield підкреслить стиль вашого сучасного офісу або будинку.

Саншілд та його застосування:

Із цим товаром також купують: