Изолайт - управление солнечным светом в пределах комнаты

Глобальне потепління клімату особливо відчутне у тих будинках, на вікнах яких не встановлений спеціальний захист.

Жалюзі на пластикові вікна Ізолайт аналогічні горизонтальним жалюзі на вікна з алюмінієвого сплаву, що чудово справляються з відображенням атаки сонячних променів.


У зв'язку з важчою конструкцією, світлозахисні штори кріпляться шляхом свердління пластикових або дерев'яних штапиків. У верхній частині вікна встановлюється технічний короб, від карниза спускаються донизу, в безпосередній близькості від скла, ламелі, виготовлені з дерева, пластику або металу. Нижня частина жалюзі Isolite обтяжена спеціальною планкою і зафіксована, завдяки чому жалюзі не провисають за будь-якого положення стулки, щільно прилягаючи до скла при нахилі. Всі маніпуляції з ламелями відбуваються за допомогою дії на ланцюжок у разі вибору ручного механізму. Управління жалюзі для пластикових вікон здійснюється за допомогою єдиного ланцюга (повороти, відкриття та закриття).

Впустити в кімнату денне світло, або повністю перекрити йому доступ легко за допомогою пульта дистанційного керування. Автоматичне управління планками є єдиним можливим при встановленні рольставнів на високо розташовані вікна мансарди, або ж при бажанні створити максимальні зручності в управлінні жалюзі.


Ізолайт зберігає всі переваги алюмінієвих систем жалюзі: великий вибір колірного оформлення та антиелектростатичність. Сьогодні, спеціально створена для пластикових вікон, система Isolite займає провідне місце в Європі за обсягами продажів, витісняючи інші конструкції за рахунок функціональності та універсальності застосування.

Догляд за алюмінієвими жалюзі зводиться до елементарного вологого прибирання. Надійна система Isolite служить довгі роки, не вимагаючи заміни складових.

Міцні ламелі не пропускають у кімнату, як надлишок сонячної інсоляції, так і погляди перехожих, що нудьгують.

Широкі планки можуть бути практично всіх кольорів веселки. Їх зручно підбирати під відтінок текстилю, малюнок шпалер чи превалюючої кольорової гами кімнати.

Фото горизонтальних жалюзі Изолайт

Із цим товаром також купують: