Зимовий сад - це архітектурна споруда, засклена не лише з боків, а й зверху. Така прибудова дозволяє не просто розширює простір вашого будинку, але і є містком між вашим житловим простором та навколишньою природою.

Затишок і тепло будь-якої пори року - ось основна якість зимового саду. Влітку ви милуєтеся бурхливою зеленню, ховаючись від спеки в зимовому саду; восени слухаєте шум дощу, що барабанить по даху вашого Зимового саду, взимку радієте сонцю, що грає на першому снігу.

Затемнення зимового саду

Будь-якої пори року у вашому зимовому саду вічне літо, вічний затишок. Для контролю температури необхідний захист від сонця. Є дві можливості його встановлення: усередині чи зовні.

Зовнішній сонцезахист має найбільшу ефективність, хоча потребує високих технічних та грошових витрат. До того ж він підходить не до всіх конструкцій. З точки зору конструкції та ціни це найсприятливіший варіант.

Між віконним склом та сонцезахисним пристроєм потрібна безпечна відстань мін. в 10 см. Тепло, що виникає між двома шарами, виводиться через вентиляцію назовні. Рекомендується сонцезахисний склопакет, але одного його, як правило, недостатньо для того, щоб гарантувати достатній теплозахист у літню спеку.

Наша компанія спеціалізується на вирішенні складних технічних завдань сонцезахисту зимових садів, пропонуючи поєднання різних систем від бюджетних до VIP пропозицій, використовуючи досвід світових виробників та власні розробки.


Варіанти затемнення зимового саду:

Із цим товаром також купують: